Ylellinen aidon ruusuöljyn tuoksu vaikuttaa mieltä rauhoittavasti.
Villiruusu-suihkuvoiteen puhdistavat ainesosat oat sokerista ja kaakaosta. Luomulaatuinen villiruusun siemenöljy ravitsee kuivaa tai rasittunutta ihoa.
Herkkä tuoksu on peräisin villiruusun siemenöljystä yhdistettynä luomulaatuisen Rosa Damascenan eteeriseen öljyyn. Öljyssä on runsaasti A,B ja E-vitamiineja,jotka hoitavat tehokkaasti kuivaa ihoa ja tasapainottavat normaalin ihon kosteutta.
Weledan suihkuvoiteiden puhdistavat ainesosat ovat peräisin sokerista ja kookoksesta, jotka yhdessä muiden ainesosien kanssa pesevät, kosteuttavat ja hoitavat ihoa lempeästi ja luonnonmukaisesti. Weledan tuotteet eivät kuormita ympäristöä vaan ovat 100 % :sti luonnossa hajoavia.
Käyttö:
Sivele pieni määrä kostealle, ei märälle, iholle käsillä, sienellä tai pesulapulla, hiero kevyesti. Huuhtele.
Ainesosat :
Vesi (Aqua), seesamisiemenöljy (Sesamum Indicum), sokeritensidi (Coco-Glucoside), alkoholi , aminohapot ( Disodium Cocoyl Glutamate) , glyseriini , karrageeni ( Chondrus Crispus), villiruusun siemenöljy , Rosa Damascenan uute, ksantaani,maitohappo, Limonene*, Linalool*, Citral*. *aidoista eteerisistä öljyistä

